| qieiqpalz a întrebat:

Parere paralizia in somn?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un produs al stresului. Evita dormitul pe spate.

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Paralizia in somn apare intr-un procentaj foarte ridicat in timp ce dormi pe spate, incearca sa nu mai dormi pe spate, iar daca asta nu te ajuta poti face o vizita la un doctor sa iti ofere niste sfaturi si sa-ti recomande anumite creme/pastile anti-stres.

| Andrei5678 a răspuns:

1. Intrebarii tale ii lipseste predicatulhappy
2.Nu cred ca e normal. POATE ar trebui sa mergi la un doctor

| Kerre a răspuns (pentru Andrei5678):

Paralizia in somn este ceva normal, adica toti oamenii o pot avea si nu tine de sanatate. Am avut-o si eu de 2-3 ori pana acum, practic de cele mai multe ori apare cand dormi pe spate, creierul tau este treaz dar corpul este adormit/paralizat, efectul poate dura cateva secunde sau chiar minute.