| anonim_4396 a întrebat:

Parinti is divortati si eu is in tutoleria mamei cum sa ce pot face ca ma sa castige cat mai mult la partaj ajutati-ma sunt din bacau si s-ar putea sa ram fara casa. Tata nu ma vrea langa el ma uraste Va rog cer ajutor sad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu nu ai nimic de spus la partaj.Este doar problema lor.Tu ai spus atunci cand ai fost la audierea cu minorul la tribunal.In timpul procesului de divort.La judecatorul de serviciu.Numai parintii stiu cum si in ce fel este impartita casa.Imi pare rau pentru tine ca s-a ajuns la asa ceva.

| vladutzu96 a răspuns:

Zii lu mata sa se marite iar...