| hachiko_7742 a întrebat:

Parul meu este un saten mai inchis si vreau sa imi fac bretonul mov dar as opta mai mult spre un turcoaz ce parere aveti? pentru cele mai interesante dau Fundita >.

Răspuns Câştigător
| Madalina_7862 a răspuns:

Nu iti face bretonul mov ca daca iti faci ti se stricam parul mai bine nu face asta ca asa o patit varamea cand a vrut sa`si faca bretonul mov si i`o mers culoarea si eu stricat parul...sadacum arata mai binehappymai bine nu`ti face ca n-are rost sa dai atatia bani pe breton mov sau pe alta culoare daca asta vrei poti sa faci daca vrei sa stii ca iti va sta bine cu bretonul mov sau turcoaz

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Uite asa mi se pare dregutz: http://www.google.com/......tp?/imgres
tuh ce zici? sau in loc de rosu, iti faci mov

| Madalina_7862 a răspuns:

Ii s`o dus culoarea am vrut sa zic scuze