| Patricia a întrebat:

Pe 24 februarie fac 14 ani.Cand trebuie sa merg sa-mi fac buletinul?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nici un raspuns de mai jos nu e bun, in afara de cel cu in ziua nasterii. De la 24 februaruie in termen de 15 zile, daca intarzii trebuie sa platesti nu stiu ce penalizatie, stiu asta sigur pentru ca eu trebuie sa primesc buletinul pe 7 feb. Mult noroc. Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzz

9 răspunsuri:
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Buna.
Poti sa te duci cu 2 3 zile inainte sa implinesti 14 ani! Procedeul dureaza 15 zile.
Oricum la multi ani din partea mea>big grin

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai te poti duce la politie sa intrebi ce iti trebuie pentru buletin si iti va spune si cand sa vii.Bafta!

| FanMJJ a răspuns:

In ziua aiawinking, vezi sa nu clipesti

| LLLLLLLL a răspuns:

Poti merge de acum.

| Akka a răspuns:

Cu 2 saptamani inainte de data de nastere happy

| Traian a răspuns:

Ai 2 saptamani la dispozitie de la inplinirea varstei asta daca nu vrei amenda laughing. eu l.am facut la 3 luni dupa.

| Didy a răspuns:

Cu 3 zile dupa

| Didy a răspuns:

Patri sper ca ne inviti la ziua tawaiting

| maddy_7749 a răspuns:

Buletinul trebuie sa il faci dupa ziua ta eu l-am facut inainte cu o saptamana