| anonim_4396 a întrebat:

Pe data de 27 am avut un contact sexual neprotejat fara ejacuare. In mod normal menstruatia trebuia sa vina la sfarsitul lunii 30-31. Tin sa spun ca nu am un ciclu regulat. A trecut o saptamana de la contactul sexual iar menstruatia nu a venit. Sunt sanse sa fiu insarcinata? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MadalinaBoca a răspuns:

Daca sustii faptul ca actul sexual s-a finalizat fara ejaculare, nu exista sanse sa ramai insarcinata. Iar ciclul o sa iti vina, nu te speria. Daca mi e regulat poate dura putin. Nu te speria...

1 răspuns:
| Auralore a răspuns:

Multumesc pentru raspuns! Dar chiar eram foarte speriata deoarece este primul contact neprotejat...