| thelovelyangel a întrebat:

Pe facebook mi-am setat ca toate informatiile mele sa fie publice, dar cand accesez rubrica,, Vezi ca: -o persoana pe care nu o am ca prieten`` nu imi prezinta nicio info. Scuze daca am gresit categoria.

4 răspunsuri:
| CSIISC a răspuns:

Pai poate ai dat doar la cont Public nu si la pozele si statusurile postate verifica mai atent

| MihocBogdan a răspuns:

Poi degeaba sunt informatiile despre tine publice daca informatiile despre persoanele pe care nu le ai la prieteni sunt private. Daca ei au ales sa nu publice anumite informatii decat prietenilor atunci tu, neavand acea persoana la prieteni nu ai acces nici la informatiile ei. Asta nu depinde de setarile facute de tine.

| thelovelyangel explică (pentru MihocBogdan):

Ai inteles gresit! Cand intra cineva care nu e prieten cu mine pe contul meu nu poate sa vada nicio informatie, cu toate ca eu le am publice.

| MihocBogdan a răspuns:

Atunci nu stiu, posibil sa fie o eroare. Incearca sa iti refaci din nou setarile sau fa-ti alt cont.