| publicname a întrebat:

Pe la sfarsitul lui iulie merg la mare si vreau sa pun macar 15 kg pe mine pana atunci, cum as putea sa ma ingras atat de mult intr-un timp atat de scurt? Dau fundita

5 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

15 kile?:O Vrei sa te taiem la Craciun?waiting

| MaduxD a răspuns:

E usor! Mananca fast-food si iti ajung 2 zilerolling on the floorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw, 15 kg e foarte mult...si intr-un timp atat de scurt, 15 kg nu vei avea cum sa pui. Poti in schimb sa faci sport si sa mananci echilibrat, ca sa nu se puna pe tine colaci si grasime, solduri si picioare groase. Alearga mult si mananca,"trage tare" la micu` dejun, mananca mai mult la micu` dejun.
Ia toate cele 3 mese plus gustari, dar fa si sport. Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai manca de la fast-food dar daca vrei ceva mai sanatos manca multa carne, branza, bea mult lapte, paine multa si poti face si sport dar mai putin de 30 d min aaa! si te mai ajuta si daca dormi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai manca de la fast-food dar daca vrei ceva mai sanatos manca multa carne, branza, bea mult lapte, paine multa si poti face si sport dar mai putin de 30 d min aaa! si te mai ajuta si daca dormi mult si dulciuri:p