| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc pana la sfarsitul lui iulie mai exact 29-30 iulie. Vreau sa merg la mare cu gasca si sunt cam gras si nu prea vreau sa arat penibil acolo.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite e foarte simplu! In fiecare zi fa sport recomand pe youtube sa cauti jillian michales si are si ppropriu canal: BeFit mananca sanatos fructe legume dminiata si la amiaza! In nici un caz seara fructe doar salata iar la amiaza mananca supa sau ciorba de legume fara grasime sa stii ca vei reusi! Mult succeswinking

| MgdDroopy a răspuns:

Sigur că poți. Dacă muncești reușești orice in viață.
Abdomene, alergat, geno, flotari, sari coarda.

Hidratare si eliminarea alimentelor periculoase. Presupun ca le știi.
http://valentinbosioc.com/my-abs-workout/
http://m.kudika.ro/healthy/articol-15324

Îți recomand, după o săptămână, Tabata

| fatpookie a răspuns:

Fa-ti abonament la o sala si du-te 2 ore pe zi si in weekend 4