| Annekie67 a întrebat:

Pe mess m-a bagat cineva in lista...pot vorbi cu persoana ..problema e ca nu imi apare daca e online...imi apare ca il am la delete si daca incerc sa dau add user imi zice ca,, there was a error in server while trying to add a contact. Please try again" si nu merge! Va rog ajutati.ma :*** fundahappy

4 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Nu mai merge sa bagi pe nimeni... asa imi facea si mie pe un id si acum mi-am facut altul ca imi zisese un prieten : isi revine frate e de la ei! si am stat 4 luni asa si nu si-a mai revenit. Eu zic a iti faci alt id. Bafta!

| Qi_Florin_1950 a răspuns:

NU iti faci alt id, sterge pe toti din lista ce nu au raspuns cererilor tale de prietenie apoi o sa poti adauga cu usurinta alte id-uri. SURSA: http://mipedia.com/yahoo-messenger-cant-add-contacts-solution/;)

| Annekie67 explică (pentru Qi_Florin_1950):

Si de unde ii gasesc eu pe toti?

| Qi_Florin_1950 a răspuns (pentru Annekie67):

Ctrl + H si apare toata lista de prieteni inclusiv cererile de prietenie la care nu ai primit raspuns "add request pending" alea le stergi