| ionutzzz7878 a întrebat:

Pe scurt, sunt cu iubita mea care tin f mult l ea
la inceput si ea imi spunea la fel, zicea ca e fericita cu mine
dar acum numai e asa. nu o simt eu aproape de mine
eu trebuie sa fac mereu ceva, nu simt afectiune din partea ei
iar cand vine ea sa ma sarute ( fff rar - ) dar rar de tot cred ca de 2 ori pana acum de cand suntem, ma simt excelent
nu ma mai alinta, nu imi mai spune nimic
eu la inceput i am zis ca tin la ea e cea mai frumoasa
si acum o alint ii spun ce faci frumoaso etc etc.
si e adevarat, eu vb f serios
ea nu imi mai zice nimic
fetelor asa este? vi se urca la cap nu?
si mereu cand e suparata las de la mine ca sa ii fie ei bine si fac cum vrea ea
am incercat sa fiu indiferent ( abia am putut) si cica am vazut ca nu aveai chef de mine asa ca am plecat oh go on, etc deci tot eu am picat nasol. si cand incerc sa explic unele lucruri serioase desp relatie, zambeste si spune " asa-i asa`" ai dreptate". "Da bine " sigur" si eu ii spun ca o iubesc ca tin la ea. ca vreau sa ne vdm ca mi-e dor d ea si ea nu zice la fel spune " da bine " sau chestii din astea deci numai suport
nu vad afectiune din partea ei deloc crying.
simt ca mor, cand o vad sunt cel mai fericit din lume ca e a mea cand colo, ori nu arata ea ori nu simte nimic cu toate ca la inceput a zis f multe si p urma a zis ca daca imi mai zice mi se urca la cap.
eu i am zis f multe si i s-a urcat la cap banuiesc
asa e fetelor cand baietii va spun multe. gata.
deci fac orice pentru ea ca sa ii fie bine sad nu cred ca a mai avut asa baiat si poate ma ia de "prost" o sa spuneti dar.sad
offf ma joaca pe degete simt asta, poate ea nu simte dar eu simt pentru ca nu am mai facut asa ceva pentru o fata sa las f multe deoparte. ajutati-ma cu sfaturi va rog sad

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, recunosc, mie cand mi se fac prea multe complimente,, cateodata, mi se urca la cap laughing. Dar intr; o relatie, fata probabil incearca sa fie indiferenta cu tine, pentru ca crede ca daca si ea iti spune anumite lucruri, o sa iti iei aere, si nu o s'o mai bagi in seama, si poate suferi. Vorbeste cu ea, intreab'o de ce este asa de distanta.

| TąNyą a răspuns:

Sincer nu toate fetele fac aşa

De exemplu mie nu mi se urcă deloc la cap şi mă comport ~ la fel ca tine.

Eu zic să vorbeşti f serios pe tema asta şi să-i spui că dacă nu se schimbă vă despărţiţi că nu eşti cârpa ei de şters pe jos.

Eu am impresia că se foloseşte mult pe tine şi ea ţi-a picat cu tronc... mai bine pune piciorul în pragwinking

T.

| Andmanny a răspuns:

Prea tare o alinti, mai incetisor, fa-o sa traga la tine mai tare si sa vina ea nu tu, vezi, nu vorbi cateva zile, nu incerca s-o contactezi, si daca dup ceva timp ea prima face legatura inseamna ca totusi tine la tine, asa-s fetele.

poti incerca sa flirtezi, asta in caz de neincredere totala) vezi cum reactioneaza