| ionutzzz7878 a întrebat:

Fratilor, am o iubita care o tin numa in puf, o alint ii fac tot ce vrea ea. dar prea repede am facut astea, m-a facut sa ma indragostesc d ea. si ea zice la fel ca cica tine la mine chestii dar nu prea as crede, e f frumoasa si tin la ea ca la ochii din cap, dar cateodata din orice se supara sau se intampla ceva mereu las de la mine ca altfel ne despartim chestii zice ea. i s-a urcat la cap foarte mult si nu stiu cum sa fac acum sa o fac ca la inceput. acum ea se poarta ceva gen : face ce vrea ea ca daca nu numai suntem impr. dar eu nu vreau sa ne desp.sad

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Te lasi fraierit prea usor. Fete frumoase sunt peste tot.Si disponibile.Chiar foarte.Si tu faci din ea cel putin o zeitate.Si nu e asa.Crede-ma ca pe la spate, toti prietenii iti trimit condoleante

| Deniisze a răspuns:

Off ce iubita:\
nu trebuia sa o alinti asa
e ca si copii aia mici...
daca ii alinti o sa aiba un comportament. oh go on
incearca sa fii si tu indiferent odata atunci cand iti zice ca va despartiti sa vedem ea ce zice?happy
testeazo sa vezi daca te iubeste cu adevarat asa cum zicewinking

| AnaBejenaru a răspuns:

Iai pus cornite, asta e, ai alintato prea mult si i s-a urcat la cap, si daca mai e si frumoasa nu stiu daca o sa mai tina mult, si sa inteleg ca tu esti gelos, mda e normal dar nici foarte gelos ca altfel o sa se desparta prima de tine

| dorikut a răspuns:

Cu timpul iti vei da seama daca esti dispus sa lasi de la tine (ori de cate ori este nevoie) si aceasta este cheia.winking

Don't Worry, Be Happy! oh go on

| thefirstangel a răspuns:

Pai. spune-i ca daca intr-adv te iubeste sa nu se mai comporte asa cu tine...sh daca nu te intelege...las-o ca nu merita

fundita?

| Alexandra_2197 a răspuns:

Bun
sunt fata
si ueori ma comport cu prietenul meu exact cum afce si ea cu tine.
sincer.
a`si vrea ca pr meu sa fie perfect ca sa nu ne mai certam.
sincer.
si eu tin al el enorm de mult...
chiar daca nu am tine ca in puf si ***.
pur si simpu ne intelegem perfect doar ca imi am eu uneori figuri si fac ce vreau eu...si el trebuie sa faca tot ce vreau eu ca de nu ne despartim...
nu stiu.
ca sa vezi daca tine cu adevarat la tine...
incearca sa nu faci o data cum vrea ea
sa faci cum vrei tu
daca tine cu adevarat la tine...
te va pune sa iti ceri iertare si gata. nu va veti despartii
dar daca nu tine al tine iti va da jet...
si daca iti da jet...nu are rost sa iti pierzi timpul cu o persoana care nu tine cu adevarat la tine...happy
bafta happy
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica. i care e situatia...

| scorpionG a răspuns:

Fratele mea... Ia fi atent la mine: IN GENERAL DACA TE COMPORTI ASA, TE CAM IA DE "MAIMUTOI". Nu te supara ca ti-am spus asa dar asta e adevarul! Gagica a simtit ca esti innebunit dupa ea si acum ea face doar ce vrea ea! Las-o mai moale!