| leea99 a întrebat:

Ce parere avetidespre reclame? Fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Părerea mea este:
În timp ce câteva sunt cu noimă şi chiar sunt frumoase, celelalte sunt enervante şi urâte.
Plus că, din câte am observat, foarte mulţi fac abuz de reclame.
Când mă mai uitam eu la un film pe PROTV sau PrimaTv, tocmai când era mai interesant, dădeau publicitate 5-10 minute. Enervant rău de tot.
Tu?
Pa, pa!

| basketdoll a răspuns (pentru blueangel99):

Publicitatea e cat se poate de normala. Atata timp cat faci audienta la postu' tau TV, lumea cumpara spatiu pentru publicitate la postul tau. Posturile TV isi doresc publicitate! Din asta traiesc!

1 răspuns: