| crissa20 a întrebat:

Ce parere avetidespre fetele fara sani si cu picioarele scurte?

Răspuns Câştigător
| andrutzakiss a răspuns:

laughing sunt deformate...

27 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nicio parere. Daca-s mici or sa le creasca sanii, daca au peste 20 de ani Doamne ajuta pot purta topuri fara sutien si exista sutiene push up sa compenseze deci nicio probleme, iar la picioare cat sunt de lungi sau scurte chiar nu ma uit :p

| yanis a răspuns:

Trebuie sa avem o parere? Daca asa sunt ele le sta foarte bine. Nu trebuie sa fie inalte si cu sani pentru a fi frumoase. Fiecare are frumusetea sa. Sper ca te-am ajutat. happy

| Doηηa a răspuns:

Dacă așa le-a lăsat mama natură cine sunt eu să comentez?
Plus că nu prea mă interesează pe mine de altele.

| lolium a răspuns:

Minciuna are picioare scurtelaughing

| crissa20 explică (pentru lolium):

De ar trebui sa fie asta? o gluma sau un comentariu?

| lolium a răspuns (pentru crissa20):

Vad in fiecare zi intrebari ca ale tale `... chiar nu cred ca tu esti un fotomodel si ai pus intrebarea pentru prietena ta. sorry

| crissa20 explică (pentru lolium):

Inseamna ca esti o frustrata! Imi pare rau, dar chiar nu ma intereseaza parerea ta! Daca ai fi citit celelalte intrebari te-ai fi convins!
uite o intrebare pusa de mine inainte!;) si poti verifica!
http://www.tpu.ro/......pre-verde/

| crissa20 explică (pentru lolium):

A..si in alta ordine de idei, am pus si o poza cu mine la avatar ca sa te convingi ca am sani si nu am deloc picioarele scurtewinking asa ca unde dai si unde crapa.din pacate sunt multe persoane ca tinelaughing

| lolium a răspuns (pentru crissa20):

Frustrata nu sunt, spre nefericirea ta, si nici nu am nevoie sa pun intrebari pe TPU pentru a ma convinge ca arat bine. se cam pare ca ai nevoie mereu de o confirmare din partea celorlalti, domnisoara fotomodel.

| lolium a răspuns (pentru crissa20):

Si apropo. daca tu esti cea din poza de la profil, tin sa mentionez ca esti cam grasa laughing

| crissa20 explică (pentru lolium):

Se vedelaughing si da, am nevoie de o confirmare pentru ca ma preocupa foarte mult aspectul fizicwinking

| crissa20 explică (pentru lolium):

Grasa in mod sigur nu suntwinking Am 1, 67 si 56 de kgwinkingDeci as putea sa mai pun 1 kg lejer! Dar daca tu te consideri asa frumoasa, de ce nu pui si tu o poza cu tine sa te vada toata lumea?laughing

| MaskOfSanity a răspuns (pentru crissa20):

Eşti superficială. Şi grasă.

| crissa20 explică:

Nu esti decat o fraiera invidioasa! Mai mult nu cred! Daca tu esti frumoasa, pune o poza cu tine sa te vada toata lumea!laughing Poate vrei sa vomitamlaughing

| Solsagan a răspuns (pentru crissa20):

Dacă voiai o poză cu mine, de ce mi-ai dat ignore, târfuliţă de 2 bani ce eşti?
N-am pe ce să fiu invidioasă, îţi spun eu. Ai un corp oribil din toate punctele de vedere.
Dar, îţi dau poza, oricum.
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/......9842_n.jpg

Şi din partea lui MaskOfSanity, că i-ai dat şi ei ignore, corcitură laşă ce eşti :,, Eşti prea grasă ca să fii model. Eşti o liliputană sinistră ( a.k.a pitică slută ). Ţi se vede celulita de la 50 de metri şi ai sânii lăsaţi de grasă ce eşti. Eşti o piţipoancă notorie. Ai o oglindă plină de jef şi o cameră căreia dacă-i dai cu căcat pe pereţi, arată mai bine. ".
Şi prietena aia a ta, sigur arată mai bine. Cu picioarele şi sânii ei cu tot.

| crissa20 explică (pentru Solsagan):

Tarfulita de 2 bani esti tu! Esti o oribila! ai o fata de zici ca ti-a explodat o bomba in fata! esti stramba si plata! marsi de aici ca NU MERITI sa folosesti acest site, de aceea ti-am si dat ignor asa ca lasa-ne, lasaaaaa-nelaughing)laughing)

| Anonim5566 a răspuns:

De ce puneti intrebari stupide de genul asteia? Daca asa s-au nascut, chiar mai conteaza ce cred altii? Suntem la matrimoniale aici, chiar asteptati sa gasiti pe cineva care sa zica "mie imi plac fetele de genul asta, mi se par atragatoare, ce ar fi sa imi dai un numar de telefon". Nu! Asta e alt gen de site, asa ca, va rog, lasati prostiile la o parte. Imi pare rau daca am deranjat pe cineva dar asta este parerea mea si nu mi-o voi schimba indiferent cat de injurata voi fi.

| crissa20 explică (pentru Anonim5566):

Am pus intrebarea asta ca sa ajut pe cineva! Daca citesti la celelalte intrebari ale mele o sa te convingi! Nu sunt asa! dar in fine...

| AlbertG a răspuns:

Ce de ce radeti de o femeie asa? Daca erati in locul ei? ce ati fi facut?

| dianamrrrrr a răspuns (pentru AlbertG):

Mi-as fi pus silicoane laughing macar asta sa am daca nu eram inalta big grin

| kyty_2929 a răspuns (pentru AlbertG):

Silicoane laughing))))))

| dianamrrrrr a răspuns:

E nasol sa ai si picioare scurte si sani mici. eu am sani mici dar sunt model si am 1.78 deci am picioare lungi laughing) si chiar si cu sani mici pot si foarte sexi.

| crissa20 explică (pentru dianamrrrrr):

Da,eu nu sunt asa! era vorba de o prietena de-a mea!tongue eu am 97 de cm in jurul sanilor, picioare lungi subtiri! 1, 67 inaltine si lucrez ca model( foro-model) la o firma de haine! am ceva burtica, dar nu arat rau( 66 cm in jurul taliei)! stiu ca e nasol! ma asteptam sa o laudati si sa-i arat sa se simta si ea bine! dar nu am de ce sa-i arat ca nu prea sunt raspunsuri prea dragute! Ca despre inaltime, nu e scunda, are 1, 63 si e draguta la fata, dar a fost respinsa la o firma de promotii si de atunci e foarte tristasad si ma gandeam ca daca e laudata un pic, se va simti mai binesad nu vreau sa intre in depresie, pentru ca suntem prietene bune!sad

| dianamrrrrr a răspuns (pentru crissa20):

Daca e frumusica nu are niciun motiv sa fie suparata. cand ai spus scunda credeam ca te referi la o fata mult mai mica. eu am doua prietene foarte bune. una este model ca si mie si este putin mai scunda decat mine iar cealalta are doar 1.53. tot timpul m-a invidiat pentru inaltimea mea dar pentru ca e foarte frumusica si e slaba si nu are (deloc! ) sani toti baietii se uitau la ea. intr-adevar nu este model, dar si in generala si acum in liceu sunt foarte multi baieti care stau dupa ea. mai mult decat dupa mine deoarece fiind ca o "capra" laughing nu pot sa port tocuri cand ies cu majoritatea baietilor. iar pe tocuri de 15-16 are aproape 1.70! deci nu e chiar asa rau.
acel casting nu e un capat de tara, os a mai fie si altele iar daac nu vrea sa fie un top model de succes ( ma refer la o cariera in adevaratul sens al cuvantului) chiar nu e asa grav faptul ca nu e extraordinar de inalta. sunt alte fete mult mai scunde care si-ar dori sa fie macar cat ea. iar in legatura cu sanii nu e asa grav. in general baietii vor sani doar pentru relatii pasagere. avand in vedere ca in general sanii sunt relativ micuti nu e ceva neobisnuit. mie chiar mi se par mai draguti cei mici. sunt mai finuti si mai feminini decat cei imensi ( care oricum se lasa! cei mici vor ramane mult timp asa daca nu sunt super ridicati cu push-up. ) eu sunt foarte mandra de sanii mei.
nu am nici sani, nici fund. intr-adevar sunt inalta dar nu pot spune ca duc lipsa de "priviri". sanii si fundul nu sunt totul. si nici macar inaltimea. mai ales ca ea nici macar nu o mignona. sunt sigura ac arata foarte bine si chiar ar trebui sa treaca peste aceasta mica dezamagire. daca se mai duce si la alte castinguri o sa fie acceptata pana la urma. nu poti fi primita peste tot decat daac esti perfecta, sau aproape perfecta. mai am doau prietene foto modele care sincer nu stiu cat au in inaltime dar cea mai inalta nu are mai mult de 1.65. deci nu e imposibil. trebuie sa isi recapete increderea in eawinking

| dianamrrrrr a răspuns (pentru dianamrrrrr):

Te rog nu te lua de mine pentru ca am spus ca mi se par mai draguti sanii micuti laughing) avand in vedere bustul tau. dar pur si simplu asta e parerea mea. bineinteles niste sani mari sunt foarte senzuali dar si cei mici pot si foarte draguti si frumosi. nu trebuie sa fie mari ca sa aiba o forma frumoasa si un aspect atragator.
poti sa iti arati prietenei tale ceea ce am spus eu mai suswinking

| crissa20 explică (pentru dianamrrrrr):

Nu o sa-i arat pentru ca sunt multe persoane care au comentat mai urat! Nu ma deranjeaza! E normal sa-ti placa persoanele in felul tau! si eu am avut momente cand imi doream sa am sanii mai mici( imi doream sa am 90 cel mult 91laughing ) dar asta e fiecare e cum l-a lasat D-zeu!

| dianamrrrrr a răspuns:

Dar oricum. daca e slabuta si frumusica, nu prea are importanta. mai ales pentru ca personalitatea e cea mai importanta