| Cristall155 a întrebat:

Vă plac fete scunde sau nante? Cu parul lung sau scurt? Cuminți sau rele? Elegante sau sportive? ( cum credeți ca trebuie sa arate o fata perfectă?)(sunt curioasa.)

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Chestiile de genul sunt RELATIVE.

Exista foarte multe fete carora le sta mai bine cu parul scurt, chiar daca reprezinta o minoritate.

De asemenea nu conteaza cat de cuminte esti atata timp cat esti o companie placuta. Nu imi plac persoanele obositoare dar nici cele plictisitoare.

Imi plac persoanele care au pasiuni, nu conteaza ce... pur si simplu sa-i placa ceva. Este un "turn-off" major cand vezi ca singurul lucru de care este pasionat cineva este mancatul de la fast food.

Nu conteaza ca este vorba de un sport, voluntariat, fotografie, desen, chiar si matematica... Sunt de parere ca persoanele fara o pasiune nu isi traiesc viata la maxim. (Nu trebuie sa fii bun! Trebuie doar sa-ti placa sa faci acel lucru.)

In ceea ce priveste eleganta si sportul, tin sa cred ca totul trebuie sa fie moderat.

Mi se par aiurea persoanele care se imbraca extrem de elegant sau foarte sumar doar ca sa iasa in evidenta.
Nu are rost sa te imbraci la costum daca ai de gand sa mergi cu masina la un magazin pentru a cumpara niste alimente.

Totul tine de ocazie. Trebuie sa fii foarte elegant atunci cand trebuie iar in mod normal sa te imbraci doar frumos caci daca iesi in evidenta atunci s-ar putea sa ai probleme. (mai ales daca esti fata si nu esti insotita)

Cat despre sport... Este o chestiune delicata.
Toata lumea prefera sa aiba un partener care nu este gras.
In ceea ce priveste muschii, exista persoane ca mine carora muschii exagerati li se par o chestie absurda, in timp ce alte persoane petrec ore bune la sala *sau folosesc diverse substante* pentru a-i obtine.

Lumea este plina de persoane. Tu doar fii tu insati si ai grija de tine.
Nu are rost sa gasesti un fals care o sa te placa doar pentru CEEA CE NU ESTI.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vă plac fete scunde sau nante?
scunde
Cu parul lung sau scurt?
lung
Cuminți sau rele?
rele,ca sunt mai sincere ca ipocritele care se dau cuminti
Elegante sau sportive?
neutru, sa fie o fata normala ca greutate, activitate fizica, sa fie sportiva in pat asta conteaza
cum credeți ca trebuie sa arate o fata perfectă?
nu exista asa ceva, fata pe care o iubesti EA este perfecta in acel moment, parerea mea
o zi placuta in continuare

| Freya1 a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca asta nu poti sa stii decat daca cumva faci un sondaj de opinie acum sa vezi cat %.Eu spre exemplu sunt scunda cu parul lung iar corpul meu nu stiu daca poti sa il definesti prin elegant sau sportiv decat imbracamintea daca doresti si este casual si am admiratori mei cei mai multi fiind inalti laughing...

| SG1995 a răspuns:

Scunde, dar doar daca au cel putin 1.50. Par lung, sa fie cuminte, si foarte eleganta si de obicei sa fie mai breaza la minte ca mine, ca i-os mai aerian de fel si am nevoie sa fiu readus pe Terra constant.

| Nemessys a răspuns:

Scunde (1.60)
par lung
cuminti
si si... dar. mi-e indiferent. Nu prea ma uit la modul cum se imbraca. Nu imi pasa ce haine isi ia. (cu exceptia hainelor mai... care sa i se vada,, toate alea". ) happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalta, cuminte, desteapta.

| munteanuionvictor a răspuns:

Blondă, cu ochi albaștri, părul lung, cuminte, serioasă, elegantă.

| VICTORTPURO a răspuns:

Pentru mine la o fata este important sa fie inteleapta, prefer medii si inalte, dar cel mai important este caracterul, daca fata este cuminte si linistita imi place acest lucru, cele rele cum se mai spune bad girls sunt cele interesate de stiti voi ce mai nou, deci practic alegerea mea este o fata cuminte si simpatica.

Răspuns utilizator avertizat