| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Pentru baieti in special da si fete:bai voua ce va place la o fata? da da da sa fie draguta etc etc desteapta etc! sau mai bine:de ex eu prot ochelari, sunt putin mai timida la inceput si sunt foarte sociabila. dar defectul permanent:ochelarii! nu pot trai nici cu ei nici fara ei! nu imi pun lentile si nici fara nu pot sta! in fine deci? un baiat in general ar placea o fata cu ochelari de sa zicem ca din primele priviri! pls raspuns funda dau ce vreti pls!

Răspuns Câştigător
| angeltyo a răspuns:

In primul rand, trebuie sa te relaxezi.
In al doilea, baietii sunt o enigma deosebit de ciudatahee hee In sensul ca, fiecare are gusturi diferite. Mie, personal, desi sunt fata, consider ca ochelarii nu sunt un defect. Nici la baieti, nici la fete. Sunt persoane carora chiar le sta bine cu ochelari. Stii care e cheia? Ca un baiat sa te placa, trebuie sa ai incredere. Incredere in tine.
Dragoste din privire, la prima vedere...hmm. Se poate sa fie o atractie ceva, o sclipire. Dar nu dragoste. Iubirea apare in timp, dupa ce va cunoasteti mai bine.
In al treilea, nu te complexa. Nu dispera. Doar stai calma. Poate n-am priceput eu bine mesajul, dar mie imi suna mai mult ca srigat de disperare. Asa ca relax! Succeswinking!

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Si eu port ochelari.sunt ca si tine.mai eu stiu unii baietii care nu au nicio problema cu ochelarii.si pe langa asta, sunt si la moda.Atata timp cat esti draguta, nu ai de ce sa iti faci probleme happy

| foxi a răspuns:

Esti numai buna, nu iti face probleme!

| Alex0194 a răspuns:

Nu vad o problema in a purta ochelari si eu port (bine eu sunt baiat) si stiu ca n-as putea fara ei.

angeltyo a răspuns: ai zis ca baietii sunt o enigma dar fetele sunt o enigma si mai mare.

| HellGirl4EverInHell explică:

Deci intrebarea mai p scurt...as avea vreo sansa sa fiu si eu iubita chiar si asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea nu trebuie sa te judece dupa ochelarii, adica daca esti inteligent nu faci asta...eu stiu multe fete dragute care au ochelari...au si prietenbig grin

| DeadhAngel a răspuns:

Hei!
ce probleme din cauza unor okelari?
este normal ca omul sa poarte ochelari si nu vad de ce nu te-ar indragi baietii!
daca crezi ca ride cineva de tine nu lua asta in seama!
nu importa ce gandesc altii despre asta cind este vorba de sanatatea ta!