| anonim_4396 a întrebat:

Băieți, vouă v-ar plăcea o fată timidă?

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu, cele timide ma plictisesc

| anonim_4396 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

La început timidă, până vă cunoașteți mai bine.

| Drimmero a răspuns:

Nu prea, cu rusinea mori de foame.

| Sofer a răspuns:

Timida dar bună.

| Invictusman a răspuns:

Da, dar nu foarte timida, puțin imprevizibila

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu mine da.
Timida nu in sens neapărat tăcută. Sunt multe persoane timide dar vorbărețeDepinde cum se uită, daca se uită în jos și îmi arată 'supunere' adică ii place de mine, binenteles că îmi place de ea, pentru că are gusturi bune.
Mai sunt și unele ce par timide și tăcute, dar de fapt nu sunt interesate.

| Adrian5575 a răspuns:

Sa fie doar putin timida, adica atat cat sa nu aiba de pierdut in viata din cauza ca e foarte timida.

Răspuns utilizator avertizat
| LastBlackNight a răspuns:

Daca e foarte timida, nu, am avut de a face cu asa ceva si a fost toxic rau

| Anonimic a răspuns:

Nu

| Alexutzu27 a răspuns:

Da da