| 43v3r a întrebat:

Pentru baietiibig grin.Va plac fetele satene(castanii)cu ochii verzibig grin
Asa-s eutongue

4 răspunsuri:
| Stefan90 a răspuns:

Dragutlove struck.Prima mea prietena era satena si cu ochii verziwinking

| Lavinia a răspuns:

Ua.asa's si eu.si ma oftica ochiipuppy dog eyes

| Kimy_8371 a răspuns:

Hey.am o prietena care este asa ca si tine, cu parul saten si ochii verzi si pot sa spun ca nu are probleme cu baietii sau cu felul in care arata la fata.
Si eu sunt santena.si chiar mi-as dori sa am ochii verziilove struck.sunt atat de dragutsiii.da din pacate ii am caprui.

| Lavinia a răspuns:

Hai sa facem schimb:">
eu vreau caprui:|
:o3
mnoh.uitati cum arata ochii mei;)) : http://i55.tinypic.com/ta3djo.jpg