| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca poate sunt eu nebun, dar e normal ca iubita ta sa se comporte diferit cu tine decat cu ceilalti? si nu in modul bun. Nu inteleg de ce pe mine ma "ocoleste", nu vrea sa vorbim normal.Nu raspunde sincer la nici o intrebare, de fapt, nu vrea sa raspunda deloc. Poate exagerez eu, dar mi se pare un lucru cam ciudat. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Poate nu mai vrea sa fie cu tine,sau are anumite probleme de laun timp, mai bine ai incerca sa vb cu ea sa vezi ec iti spune, daca ocoleste intrebarea asta inseamna ca nici ea nu stie de ce face asta.

| lola_5000 a răspuns:

Din propria experienta.Eu sunt fata si fac asa cand vreau sa indepartez pe cineva de mine.Iti dau un sfat:nu o mai baga mult in seama si vorbestei mai rece. Daca observi ca se schimba si iti vorbeste in alt fel adica(mai frumos)intreab-o cu ce ai suparat-o! Daca e cum e inainte inseamna ca vrea sa te dea la o parte! succes:*