| Dianis a întrebat:

Pentru boy! De ce unii dintre voi incercati sa ascundeti ca aveti o relatie cu o fata, sau sa nu o faceti " prea publica "? Nu inteleg!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu toți fac așa ceva, depinde de fiecare persoană. Fiecare are intimitatea lui și este decizia personală cât vrea să îi lase pe ceilalți să pătrundă în aceasta.

Baftă

1 răspuns:
| Burcix a răspuns:

Iti explic eu. anumitor grupuri de baieti li se par ca e rusinos sa fi cu cineva sau sa spui ca iubesti pe cineva.cand faci parte dintr-un asemenea grup atunci inseamna ca esti un prost la fel ca ceilalti.Asta este una din cauze dar ar mai fi. insa principala este lasitatea sper ca ti.am fost de folos. unele persoane nu inteleg ca baietii sunt facuti sa iubeasca fete si fetele baietii.