| allynna17allynna a întrebat:

Pentru cei care au dat de permis, la chestionare pot exista mai multe raspunsuri la o intrebare( ca pe e-drpciv.ro) sau doar unul singur?

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Da exista mai multe raspunsuri la o intrebare mie miau picat 3 intrebari cu mai mult de un raspuns.
intra pe siteu drpciv.ro si fa-ti cont si undeva in dreapta sau in stanga ai o optiune testare online sau examinare online si este 100 la 100 identic cu programu celor de la politie.
bafta.

| allynna17allynna explică (pentru Jameson):

Am cont, si acum parcurg mediul de invatare, si intrebam pentru ca majoritatea intrebarilor au 2 raspunsuri sau toate corecte. Multumesc!

| Jameson a răspuns (pentru allynna17allynna):

DRPCIV.RO e diferit de E-DRPCIV.RO Pe DRPCIV.RO e identic 100 la 100 cu programul celor de la politie de unde dai sala.