| RaLuCa_7165 a întrebat:

Pentru cei care joaca Barn Buddy pe hi5 cum fac si eu sa am credit fara sa il cumpar cu monede hi5? Daca exista vreo metoda spuneti-mi-a si mie pliiz... funda promit

Răspuns Câştigător
| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Puteti face credite castigand premiile alea cu recolte din diferite seminte.
Dati click pe cupa si o sa va apara.
La inceput primiti EXP.
Iar cand ajungeti la cupa, credite.:*
Bafta!

3 răspunsuri:
| tedytza10 a răspuns:

Si eu vreau sa stiubatting eyelashes! fundita? [glumeamlaughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt uni hakeri care fac rost de credite fara sa le cumpere...deci merge dar nu stiu cum spre sa aflu si eu

| dany_6134 a răspuns:

Trebuie sa faci exp la plante sa primesti medalii si dupa ajungi la cupa si o vinzi ca sa faci credit