| Dreamworks a întrebat:

Pentru fete: cum vi se par mai atragatori baietii, cu barba sau fara? Ma refer asa putin barba, casual. Si ma refer la baieti de 17-18 ani.

Cu barba sau fara? Argumentati.

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ma daca poti sa-ti lasi barba si sa nu arati ca un virgin care tocmai ce a inceput pubertatea atunci lasa-ti.
Personal, am barba si fetele imi dau 21 de ani, eu fiind un mucos de 17.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Cu barba.
Argument: Mi se pare mai sexi asa. laughing

| sofstatics a răspuns:

Cu barba, nu exagerat ca la popa, unpic acolo.
Argument : Par mai draguti.

| Corinnusik a răspuns:

Depinde si de gusturile tale.
Cu barba putin na-ar strica, dar si fara barba sunt frumosi.Si cu barba si fara sunt frumosi dar mai bine fara barba.