| FuckingYOU a întrebat:

-pentru fumători- La câți ani ați tras prima țigară? Cine v-a influențat? Ce țigări ați fumat? Mai fumați? Câte țigări ați tras prima data?
Scuze pentru atâtea întrebări laughing Băăt sunt curioasă. Je:

Eu prima țigară am tras-o la 12 ani. Aveam(și am) o prietenă Ellii care fuma și am zis să încerc,în prezent,da, fumez. Prma dată am tras 7 țigări laughing)

Fundăă pentruuuuu.ăăă...CEL CARE NU ÎȘI BATE JOC.

2 răspunsuri:
| BeInnocent a răspuns:

Prima si prima data tot 12 ani aveam.Eram in clasa a 5 a si eu si cea mai buna prietena am zis sa incercam.Am cumparat un pachet de Mallboro si am fumat in padure tot pachetul intr-o zi.Bineinteles,l-am impartit si nu am tras in piept.Doar in gura. Deci, nu m-a influentat nimeni. In vara spre clasa a 7 a am iesit cu o prietena ( nu am mai fumat din clasa a 5 a ) si ea si-a luat tigari si le fuma in cimitir.Am zis sa iau si eu, si asa am invatat sa trag in piept, etc.Acum,nu mai fumez decat ocazional.

| AlexandraIleana a răspuns:

Bun.Prima tigara am tras'o la 14 ani.si acum am 16. Prietenii mei fumau laughing si am zis hai sa incerc si eu si asa am inceput sa devin dependenta..am fumat kent si acum fumez mai des pall mall. prima data am tras vreo 5 tiggari in prima zi si apoi tot asa laughing pana ce m-am apucat. Imi pare rau ca m-am apucat, mega rau. tigarile nu sunt bune.imi *** banii pe pachete..cu banii aia as putea face alceva..in fine. sper ca te-am ajutat la curiozitate laughing
astept fundita tongue