| jokerX a întrebat:

Pentru fumatori la ce varsta v-ati apucat de fumat?! eu la 14 oare m-am apucat prea devreme?

Răspuns Câştigător
| catifornia a răspuns:

Si eu tot la 14. Sunt unii care se apuca si mai devreme, depinde de persoana si anturaj. Acum depinde de tine daca te vei lasa vreoata sau nu. 14 ani nu e asa devreme dupa parerea mea.

| suntserios a răspuns (pentru catifornia):

Corect nu e deloc devreme, e varsta perfect chiar sa iti *** tot organismul.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Um, la 15 am tras prima dată.
Nu fumez decât un fum, și ăla ocazional.
Sunt conștientă că nu face bine, dar mna.

Totuși, la 14 ani să devi fumător e o vârstă mult prea mică.

| unavaible a răspuns:

Fumatul este ceva foarte rau, nu aduce niciun beneficiu, ba dimpotriva. Daca te-ai apucat de fumat pentru a intra intr-un anturaj, este de asemenea gresit. Nu poti pune conditii prieteniei. Eu zic sa te lasi cat mai ai timp, tigarile iti pot distruge viata. O sa regreti peste ani daca vei continua.

| suntserios a răspuns (pentru unavaible):

O sa regrete peste ani, da cine e cool la 14 ani ca pute a fum si stat ascuns cu tigara in mana sa nu il vada maicasa si sa il bata de fata cu prietenii.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,e devreme, eu m-am apucat pe la 14-15 şi acum vreau să mă las şi nu pot.

| Dragonfly6 a răspuns:

Iti distrugi plamanii si mori si mai repede.

| StrangerInAStrangeLand a răspuns:

O sa-ti distrugi plamanii de tanar!