| georgiianaGeo a întrebat:

Pentru Funda: imi da-ti idei cum as putea sa-mi fac ziua de nastere cand vremea e asa urata?

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Daca stai intr-o locuinta spatioasa, poti s-o faci acasa, daca nu la un local din orasul tau.
Va puteti distra acolo, dansati, cantati, va puteti juca ceva.

| PuiuDulshe a răspuns:

Pai ti`o faci acasa [daca stai la casa nu prea mica sa ai cv loc]. daca nu te duci si tu la un local inchiriezi cat ai nevoie. poti sa comanzi tort acolo daca vr, sau din alta parte.chemi si tu amici, rude ce vr.Acasa : Daca ai un living ceva, poti sa faci acolo. Pui muzica pe pc sau pe ce vr [la tel nu pre merge], face mama ta desert cv, sau cumperi, dansati, poti sa faci si peste noapte cu fetele si baieti daca vr..va uitati la filme horror cv..noi asa am facut cand a fost vremea urata..Bft..la mine a iesit super:X

| G66 a răspuns:

Karaoke, un film de comedie, dans, muzica, jocuri smug!

| Andruska08 a răspuns:

Pai incearca sa o faci intr-un loc inchis... daca vrei neaparat sa ti- faci afara... du-ti prietenii la un restaurant.[ex.:McDonald's].

| Andruska08 a răspuns:

Incearca sa iti duci prietenii la un restaurant[McDonald's] sau orice alt ceva.Depinde si de varsta...iti poti duce prietenii in club[daca esti mai mare], sau orice alt cevahappy