| SexyFrumushika a întrebat:

Pentru probele eliminatorii de la pedagogie se afla si dictia! ce poezie frumoasa imi puteti recomanda? am inteles ca se pun si intrebari pe baza ei! funda pentru cea mai inspirata!

3 răspunsuri:
| Ivory a răspuns:

Hmm.Eu sunt a saptea dar nu conteaza.Incearca-le pe cele de Mihai Eminescu :"Luceafarul","Nunta in codru".Si incearca sa le citesti ca si cum ai simti ca esti in acel peisaj.Mult succeskiss

| SexyFrumushika explică (pentru Ivory):

Mersi mult am uitat sa mentionez ca trebuie invatate pe derost si sunt cam lungi

| aurora23 a răspuns:

Buna ai dat probele admiterea la liceu pe profil pedagogic ma poti ajuta si pe mine imi ce v-a spus sa faceti la proba sportiva, interviul, muzicala, desen? te rog :-0