| äπđÿ a întrebat:

Pentru un moment nu puteti suna dp acest numar de telefon >>>> asta imi zice cand vreau sa dau un telefon tin sa mentionez sunt in retaua vdf straight face pls cine stie sa am ajute... imi face faza asta de azi straight face

1 răspuns:
| viorelleu a răspuns:

Se pare ca ai o problema cartela.ar trebui sa verifici bine mai intai telefonul la setarile privin apelurile. apoi sa mergi la Vodafone cu cartela si sa le aexplici.ar trebui sa tio inlocuisca cu acelasi numar.eu asa an facut si am pltit putin pentru inlocuire cu acelasi numar. sper ca team putut ajuta cu acest raspuns