| Mooonsure a întrebat:

Peste 2 zile o sa fie ziua mea, fac 16.
As vrea sa ma imbrac intr.o rochie dar transpir foarte,foarte repede si nu numai ca transpir dar are si un miros urat, chiar dacaz ma spal de 30 de ori pe zi si ma dau cu deodorant.
Cred ca am prea dezvoltate glandele specifice.
Ce pot sa fac?
Fara glume.

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Incearca cu bicarbonat dizolvat in apa, imbibi in lichidul asta un disc demachiant si-ti dai la subrat dimineata si seara, in fiecare zi

| OOOLEOOO a răspuns:

Cauta pe google, asta nu e doar o problema a ta, o multime de persoane au aceasta problema.

Cea mai buna solutie ar fi un doctor