| Bomboane a întrebat:

Peste 3 zile vine aniversarea unei bune prietene si colege, ce imi propuneti sa-i iau, tinand cont ca vreau ceva original, dati-mi mai multe idei va rog, urgeeenthappy Fuunda

Răspuns Câştigător
| Bobbless a răspuns:

Ii poti lua o bratara prieteniei sau un lantisor pe care sa scrie ceva nu stiu : best friend thinking sau numele eibatting eyelashes sau ati putea merge la cumparaturi asa de curioziate si sa vezi ce ii place.hee heesau un ursulet de plus, o inimaa love struck parfumul care stii ca-i place mult, sau ai putea sa o intrebi ce si-ar dori cel mai mult...Succes! :*:*:* Fundaa? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Bobbless a răspuns:

Meersi de funda love strucklove strucklove struck!

| LiIiA a răspuns:

Pai. hmm. nu poti sai iei haine daca nu ii stii masura iai ceva care sai fie de folos de exp:eu i-as cumpara:1.un lant de argint, 2. o bratara, den astea care sa le poarte sau ceva de exemplu dai bnai sasi ia ea ce vrea ea ASA SE MULTUMESTE FACI CUM CREZI TU EU DACA CREZI CA TIAM FOST DE DEFOLOS PLZZ SI LA MINE CU O FUNDITA:p