| DixiSiAtat a întrebat:

Peste 4 zile este ziua mea si nu am idei nici unde sa mi-o serbez nici cu ce sa ma imbrak va rog dati-mi si mie idei:XFUNDA happy:X

1 răspuns:
| RoXyRaLu a răspuns:

Pai poti sa ti-o faci la Lake View este suuuper misto dar costa cam mult.Adica depinde cate persoane inviti. Daca inviti pana in 10 persoane, s-ar putea sa te coste vreo 10 milioane dar gandeste-te ca o sa si pimesti cadouri in valoare tot cam de atata.
Cat despre imbracaminte, poti sa te imbraci in niste blugi scurti din aia mai rupti cu un tricou sau maieu cool.Adica,asorteaza si niste accesorii si chestii din astea.Nu uita de mahiaj! Pupkiss
Funda? love struck plss puppy dog eyes