| ChiChi a întrebat:

Peste o luna este ziua BFF-ului meu si nu am nicio idee de cadou, nu vreau sa ii iau haine sau parfumuri vreau ceva ce sa simbolizeze prietenia noastra ceva la care sa ramana in inima ei toate viata...:XThanks

2 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Sunt lucruri ff dragutzze la Meli Melo. Sa cumperi doua perechi de lucruri identice ( cercei, bratarii, lanturii ) si una sa o pastrezi tu si una ea. Sa fie ceva gen "Forever Friends " :

| Doolsheata a răspuns:

Eu anul trecut BFF-ului meu i-am luat o rama de poze si am pus in ea o poza cu noi doua...si i-am scris o poezie despre prietenie! FUNDA?