| Maria_2740 a întrebat:

Hey.am si eu o intrebare :Ce cadou as putea sa ii iau pritenului meu^? e ziua lui peste o saptamana.si nu am nici o ideesadproblema e ca nu vreau sa ii cumpar haine .etc.ci ceva cu semnificatia. ce ar putea simboliza prietenia noastra. dar mai ales iubirea.astept raspunsuri^^

4 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Heloo Maria!
Eu cred ca o idee buna este: sai cumperi o rama si sa pui poza lu in ea. sau o poza unde sunteti amindoi, iar rama sa fie din inimioare.etc. Iti spun eu ca va fi cel mia frumos cadou!winking asa a facut si prietenul surorii mele. Iar sora mea a ramas foarte impresionata i-a placut ffffftttt tare.
Si no sa te coaste mult! happywinking

In caz de nu-ti place ideia mea poti sai ei ceva cadouri simple:
spre ex.
-un parfum
-Un ceas (care ii v-a aduce mereu aminte de tine)
-un portofel din piele.
-o camasa frumoasa.
-un calendar cu voi doi pe el.
-un suvedir.
-2 hulubasi statuie care o poate pune pe masa si tot timpul se va ginde la iubita lui...
-O cana cu poza voastra.etc.
sunt ft. multe cadouri care poti sai faci.
Bafta! sa ne spui si noua ce i-ai luat! si cum a reactionat ok?winking
sper ca ti-am fost de folos!winking
pa pa wave

| Sweet111 a răspuns:

Aa.mai am o idee buna poti sa ii faci un cd cu melodiile preferate si pe carcasa pui poza cu voi si o dedicatie.
ii va placea happywinking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai am o idee,dar nu cred ca gasesti in Romania:
am vazut in bulgaria o inima de fier,adica magnetica, pentru breloc
puteai sa o rupi in doua, si sa i-o dai prietenului tau la breloc.si cand erati din nou impreuna puteati sa refaceti inimawinkingbft

| Bog15 a răspuns:

Iai o inima franta in 2 de argint, pe una scrii numele tau si il dai lui si pe una numele lui si o pastrezi tu big grin