| byencutzaoo1 a întrebat:

Peste o saptamana e ziua iubitului meu? ce cadou sa ii fac? dati-mi mai multe idei.please ajutati-ma... dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Ai putea sa ii faci ceva personalizat cu voi doi, o perna, o cana, un tricou, un calendar sau un glob!
Sau o bratara frumoasa din piele cum poarta baietii, un ceas dragut, ceva hanorac sau bluzita frumoasa!
Sau, ceva set cu parfum, deodoramt, gel de dus, etc!
Cred ca ai de unde alege tongue

| byencutzaoo1 explică (pentru AlinaaAli):

Mersi mult de idei

| AlinaaAli a răspuns (pentru byencutzaoo1):

Cu placere! :*

3 răspunsuri:
| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii cumperi :
-Un ceas
-O bratara+o esarfa
-Un parfum
-O rama mare, mare si in ea o poza cu voi
-Ai putea sa personalizezi ceva
-Un lant
-[daca aveti multe poze cu voi] sa pui intr-un album poze cu voi de pe parcursul relatiei
Cam asta mi-a venit acum in minte, sper sa-ti fie de ajutor!