| ANA12121 a întrebat:

Pff nici nu stiu cu ce sa incep.
Deci am fost în tabăra și am inceput sa vb cu un băiat de la mine din sat (până în tabăra nu am vorbit de loc) apoi când ne-am intors am tot vorbit, ne-am facut și poze și după 4 luni de mesaje și chestii mi-a scris ca ma iubeste si eu simțeam la fel. Am fost împreună cam o săptămână aproape 2 și apoi nu mi-a mai răspuns la mesaje timp de 3 zile și i-am zis Pa
El:ce ai
Eu:Eu? Tu nu imi răspunzi de 3 zile. Si ne-am despărțit.
Și acum eu ce sa cred?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai însemnat nimic pentru el.
Probabil și-a găsit pe alta.

| AliTheo18 a răspuns:

Baiatul nu este interesat, nah, asta este realitatea, lasa, o sa vezi ca o sa te cuprinda fluturasii cu alt baiat.☺️

| MrSnow a răspuns:

Probabil și-a găsit pe altcineva sau și-a pierdut interesul față de tine
Relațiile sunt trecătoare
Ai grijă să nu pui suflet în relații fiindcă poate vei ajunge să fii dezamăgită. Vei mai da peste astfel de momente în viață. Treci peste. Baftă