| Shake a întrebat:

Deci, o sa fie o poveste cat de cat lungahee hee. Ok, deci sunt cu un baiat de aproape 2 luni. Ne-am cunoscut intr-o tabara. El este la scoala cu mine, dar faza nasoala este ca nu ne-am mai vazut din tabara, deoarece el a plecat la bunici imediat dupa tabara. Ma rog, totusi am vb la tel, mai mult prin mesaje. El imi spunea des ca ma iubeste si imi spunea "printesa mea". Ma rog, toate bune si frumoase pana ce a plecat la mare si nu am prea vorbit pentru ca nu avea timp. Dupa ce s-a intors tot asa, am vb mai rar si i-am zis ca m-am suparat, chestii de astea si el si-a cerut scuze si mi-a explicat. Ma rog, dupa a inceput sa se poarte la fel ca inainte :X. Dar dupa 2 saptamani nu mai trimitea nici un mesaj, doar raspundea la ale mele, sec, gen: "eu: Ce mai faci? el: bine." si atat. Si m-am suparat si nu i-am mai trim msje ca sa vad daca trimite el. Si timp de o saptamana nu am vb deloc si i-am trim msj si mi-a zis ca a avut un necaz in familie. si l-am inteles. Dupa cateva zile l-am sunat si el era afara cu prietenii lui de acolo. Si mi-a zis ca urma sa ma sune cat de curand. M-a intrebat daca sunt suparata si eu i-am zis ceva gen: "mnu". Si am vb vreo 5 min si l-am intrebat ce-o mai facut si el mi-a zis ca a stat cu prietenii. Ma rog, dupa o zis ca mai vorbim. Si iar o trecut o saptamana fara sa vb si nici nu mi-o rasp la mesaje. El maine trebuie sa se intoarca in oras. Si eu nu stiu ce sa fac, ce sa-i zic. Sa ma despart de el pentru ca e indiferent. Sa vb cu el despre asta. Chiar nu am nici o idee. Eu acum sunt sauparata pe el. Dar nici nu pot astepta ca el sa-si aminteasca din intamplare ca inca este cu mine straight face. Help, plzz.

9 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Discutati si voi happy. Vedeti care.i problema`.

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Interesanta poveste!
Îți dau un răspuns rapid: vorbește cu el despre asta, iar dacă nu mai merge, asta e!
Succes!

| AnnaDee a răspuns:

@Shake
Cu siguranța când va întâlniți, NU la telefon!

| TurnOn a răspuns:

Ii mai dai o sansa! daca iarasi este indiferent trebuie sa zici : bye-bye! el nu merita atata intelegere iar daca avea o bine in familie tu ca o mica parte din el trebuia sa stii! nu prea sunt de acord cu el!

| Shake explică:

Dar cand sa vb cu el? Cand vine in oras si ne intalnim, sau sa-l sun?

| cristi_3894 a răspuns:

Degeaba. Fa-l putin gelos si atunci vei vedea daca chiar tine la tine.

| Madalina123 a răspuns:

Vorbiti despre asta, incercati sa clarificati lucrurile, poate isi va da seama ca a gresit.

| chinezoaica30 a răspuns:

Pai pe baiatul asta nu prea il intereseaza asa mult de tine...ii esti indiferenta.adica daca-l cauti tu vb e bine, daca nu il cauti ii e tot bine.Eu zic sa te desparti de el pentru ca nu ii pasa de relatia asta sau de tine

| lady_1139 a răspuns:

Bai, il suni, va intalniti si fata in fata o sa reusesti sa lamuresti toate lucrurile astea. Nu a putut, asta e. Acum fa tot posibilul sa te vezi cu el, sa vezi si tu daca e bine sa continui relatia cu el sau nu.