| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am venit sa pun si eu o intrebare care cred ca e destul de comuna. Sunt in clasa A 8 a. Am 14 ani si din senin mi-au spus 4 colege din clasa ca ma plac(toate erau frumoase si invatau din greu), iar eu acum nu stiu ce sa fac, sa o aleg pe cea care imi place dar dupa aia nu stiu cum sa le spun celorlalte ca nu simt/sau ca sunt cu altcineva sau sa nu o aleg pe niciuna ca sa nu fie 3 din ele geloase si sa incerce sa ma desparta de fata aceea? Mersi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil au decis impreuna sa rada de tine, fiindca asa ceva nu se poate intampla din senin.

| Albert2008 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stiu daca chiar din senin, probabil o fi mai de mult dar nu o spus niciuna, si nu cred ca ar fi falsificat una dintre ele si plansu