| CInEmAx a întrebat:

Pisica mea are cancer mamar (ia esit o umflatura in jurul unui sfarc, m-am dus la doctor si mi-a spus ca in cateva luni moare) vreau sa imi sp ce sa fac plssss sunt disperat Funda

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Du-te cu ea la un alt cabinet veterinar --- inainte de a lua o hotarare, trebuie sa verifici cumva daca diagnosticul este sau nu gresit.

| minnieee a răspuns:

Si cainele meu a avut o tumoara si a trait cu ea vreo 5 ani.Infine,poate depinde de tumoara. Poate pisica ta chiar are tumoara in faza fina,dar incearca si mai du-o la un cabinet veterinar mai bun,am auzit de la cineva de o operatie de tumoara la o pisica dar cred ca la Cluj sau la Bucuresti, nu stiu, dar a costat destul de mult. Sper ca vei gasi ceva sa o salveze.

| RB26DETT a răspuns:

De la orice cancer poti muri, pentru animale nu prea sunt antidoturi sa stii!

| misu a răspuns:

Sa eu dai s o manance coapta ca e un diagnostic irelevant.i-a facut biopsie sau ce/eu nu cred asa ceva.