| MobscenexD a întrebat:

Am o mica problema. pe langa sfarc imi apare ceva care uneori apare si uneori dispare nu prea ar fi un cos sau ceva... imi e frica, daca am cancer? Dar asta e, la doctor nu vreau sa ma duc, si daca e sa mor. am sa mor asta e happy. ajutati-ma. fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulyan_9096 a răspuns:

Eu zic ca mai bine te duci la doctor decat sa mori.

4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la medic!

| kx123 a răspuns:

Du-te la medic. Si nu te ingrijora atat de repede, mai rau iti faci!

| Aliiiiiiiiiiii a răspuns:

Poi. sfatul meu e sa te duci...nu costa nimic..si pentru sanatatea ta ar fi bine.

| MobscenexD explică:

Imi este frica de doctori... am avut o experienta neplacuta cu ei in copilarie happy.