| AndreRaluca a întrebat:

Placa mea de par scoate niste sunete ciudate atunci cand imi indrept parul cu ea...thinking stie cineva de ce face asa? si daca, teoretic, nu are abur, dar scoate aburi? de fapt aburul acela e fum?thinking va rog nu radeti, sau radeti, dar dati-mi si niste raspunsuri bune:*

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Eu zic sa nu o mai folosesti, ca e mai usor sa repari o placa distrusa decat un par distrus.Stiu ca ai dat ceva banuti pe ea, dar asta e, cumpara-ti alta.Craciun Fericit! :*

| FemeiaPisică a răspuns:

S-ar putea sa fie defecta!

| tpuforyou a răspuns:

Da se poate repara cu un una noua! )

| mrjohanys a răspuns:

Ia-ti si tu o placa noua ca si asa e craciunu

| AndreRaluca explică (pentru mrjohanys):

Pai placa e relativ noua, mi-am indreptat parul doar de 2 ori cu ea. am luat-o de black friday.

| mrjohanys a răspuns (pentru AndreRaluca):

Ei reduceri, cine stie ce ai prins

| allexxys a răspuns:

Daca scoate "sunete ciudate", pote ori s-a stricat ori poate ai pus-o din greseala in apa sau ai pus apa pe ea sau mai e o varianta care s-ar putea sa se "strice" din cauza parului ud.(poate ai avut parul ud si ti-ai indreptat atunci parul). Cel mai bine ar fi sa nu o mai folosesti ca poate iti arzi parul si...nu e bine:*

| AndreRaluca explică (pentru allexxys):

Nu am udat-o, ea merge, insa scoate niste sunete cateodata si nu stiu de cethinking