| SonnyaMoustache a întrebat:

Hei! Eu am parul cret iar maine seara vreau sa mi-l indrept si sa ma dau cu nuantator la varfuri. Daca mi-l indrept si apoi mi-l dau cu nuantator se increteste parul?
Si daca mi-l dau cu nuantator si apoi mi-l dau cu placa se i-a nuantatorul? (ma gandeam. Poate de la aburi sau stiu eu. )
Sa nu radeti de mine dar chiar nu ma pricep.
Funda happy

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Date intai cu nuantator apoi cu placa dar parul sa fie 100%uscat date cu 5-10 min inainte cu protectie casa aiba parul timp sa se usuce

| SonnyaMoustache explică (pentru XalexandraX):

Am o crema profesionala pentru par Syoss "Anti-Frizz Lotion". Daca ma dau cu aceea peste nuantator se ia nuantatorul?
Mersi mult pentru raspuns.

| XalexandraX a răspuns (pentru SonnyaMoustache):

Nu se ia daca dai in cantitate suficienta cat pentru a proteja parul, nu sa dai in abundenta