| rox a întrebat:

Placenta de la kallos sau balsam pentru refacerea peărului deteriorat Hair X
oriflame)? despre placenta respectiva am citi pe net ca e mai mult pentru parul vopsit iar eu nu-s vopsita .Eu il am putin la varfuri deteriorat...folosesc placa mai rar. o data, de doua ori pe saptamana.
so?big grin

8 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Daca ai varfuri deteriorate, atunci trebuie sa tai din varfuri, o colega de-a mea nu a taiat varfurile cand a trebuit si numai a doua zi o vad cu parul pana la ceafa.

Janina
| Janina a răspuns:

Kallos..eu folosesc de vreo 3 ani tongue

| spyceygirl a răspuns:

Eu folosesc masca de la kallos cu placenta si maduva de cal.asa scrie si la mine ca e mai mult pentru parul vopsit dar are efecte si pentru parul deteriorat(cum l-am avut tu), acum imi straluceste si nu mai este inspicat, si ars de la soare.arata foaarte bine.eu am la 1 kg si am dat anul trecut 17 lei.si acum am din ea... daca ai parul deteriorat foloseste-o...iti va fi de ajutor...

| ღByByღ a răspuns:

Eu am folosit pana acum balsamul de la Kallos...dar acum mi-am luat si placentahappybanuiesk ca amn2 sunt la fel revin cu detalii dupa ce folosesc placenta...app balsamul e foarte bun pe mine m`a ajutathappydeci revin
P.S:Amandoua miros foarte frumoosbatting eyelasheshee hee (Funditssa, plzzzz)

| ღByByღ a răspuns:

Buna!
Am folosit si placenta si e la fel de buna ca balsamul!
Pa, pa!

| rox explică:

Parului* fara x(*
laughing:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când folosești placa, pune câteva picături de ulei de protecție în palmă și aplici pe lungimea peărului și insiști mai mult la vârfuri.
Acest ulei îl găsești în comerț, salon, broșuri cu circuit închis (Avon, Oriflame, Hemel, etc.).
Poți folosi o mască puternic hidratantă din plante pentru peăr nevopsit (din comerț sau salon).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balsamul kallos e bun