| girlemita243 a întrebat:

Plec in concediu si as vrea sa stiu daca imi iau cainele cu mine il pot lua in manastire sau incetati? tin sa spun ca doar vizitez manastirile si cainele este de talie pitica are geanta de calatorie. dau fundita celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Maia a răspuns:

Depinde unde te duci.Eu cred ca l-ai putea lua cu tine si eu il iau cu mine in concediu, iar daca nu-mi permite cineva sa intru cu el, nu mai intru :d.In manastiri ai voie, pe acolo prin curte, in cetati nu stiu s-ar putea sa fie interzis.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si castiga bani fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci http://www.anno1777.com/index.php?i=31669