| anonim_4396 a întrebat:

Plictiseala,ce sa fac ?Ceva site-uri interesante sau ceva idei?Funda!

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Poţi să îţi faci blog şi să cauţi subiecte interesante despre care să poţi scrie sau stai pe TPU, uită-te la un film, fă-ţi cont pe ow/imvu, fă teste, cheamă o prietenă la tine să faceţi karaoke sau invită-le în oraş/ parc /la o pizza/ cinema/ KFC, fă-ţi o pagină specială pe facebook şi inventează concursuri, pune la Lotto, mergi la biserică şi roagă-te să câştigi la Lotto, mergi la cumpărături, învaţă să faci brăţări(ale prieteniei) cu numele tău/ale prietenelor tale, fă-ţi noi modele pe unghii, fă gimnastică, schimbă-ţi look-ul, citeşte, desenează, găteşte, ascultă muzică...

4 răspunsuri:
| Casica a răspuns:

Hei :) Fa`ti poza :) Uite un site cu idei http://aurelique.tumblr.com/ sau copune vreun cantec, inventeaza un dans, sau fa curat :)) Funda?;)

| hunterpainting a răspuns:

9gag

sau iesi pe afara

| Rawwrr a răspuns (pentru hunterpainting):

O problema, afara ploualaughing

| mondici a răspuns:

Pai citeste ceva sau iesi afara cu prietenii daca ii seara sa intri pe siteuri ca de exemplu www.cancan.ro,www.miniclip.ro sau daca ai facebook uitate la poze, compune o poezie depinde ce ai vrea sa faci. SPER CA TE-AM AJUTAT.BAFTA!