| Little Kid a întrebat:

Pls help me! intrebare legata de baiatul care il plac(si in ultimile 2 intrebari ale mele). inainte(acum o luna), venea la mine, ma tinea de mine, ma saruta, dar eu nu vroiam deoarece credeam ca isi bate joc de mine(dar nu era asa). mi-a zis prietena mea sa fiu cu el dar nu am vrut. el a tinut-o asa km 3 saptamana... dar acum ii e indiferent.cum pot sa fac sa fie cu mine.acum vreau eu si nu cred ca mai vrea el.nu am tupeul sa vb cu el serios...se da la o ft din sc, ma simt nasol, si pe urma vine la mine...ma simt oribil pentru ca, cred ca isi bate joc...cum pot sa aflu daca tine la mine sau daca ma place? nu pot sa il uit...

5 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Nu mai fi timida! Fi indrazneata! Du-te la el si intreaba-l:Ma placi?

| Mamamare a răspuns:

Ceva de genul am patit si eu...straight face... Dar in cazul meu a venit el la mine...happy ...Aici ai gresit si tu un pic pentru ca, cu rusinea nu rezolvi nimic.Eu iti dau un sfat, vorbeste cu el sa nu iti fie rusine ca asa nu rezolvi nimic, acum mai nou la toti baietii le plac fetele mai tupeiste.happy.(Din cate am vazut eu la niste baietii)Incearca sa te apropi de el...:*
S[er sa-ti fie folositor:*

| paulaiubitzik a răspuns:

Poi mergi si vorbesti cu el si il intrebi daca vrea sa fie cu tine, dar ca sa faci acest lucru trebuie sa ai incredere in tine si curaj bafta sa fi iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l mai tarziu sau mai devreme o sa vezi ca o sa fiti impreuna

| amylove a răspuns:

Pai daca se da la alta fata cred ca vrea sa te faca geloasa... vorbeste cu el si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine si zii adevarul.pentru ca aceeasi situatie am avut-o si eu ...si daca daci nu rezolvi nimic vorbeste sincer cu el pentru ca daca te place sunt absolut sigura ca nu te va refuza

Succes:*winking