| Florin a întrebat:

Pls, va rog muuuuuuuult, am nevoie de ajutor, am de fapt 2 porebleme:
1.Imi place de o fata cu 2 ani mai mare decat mine, eu am 12 ani si ea 14 ani.Ne intelegem foarte bine unul cu altul, ne spunem secretele, dar imi este cam frica sa-i spun ca o plac, ea nu are iubit, si eu m-am despartiti de-a mea vinerea asta, dar cum sa-i spun, vb decat pe mess, suntem la scoli diferite.Pls help.
2.Cine face de aici cursuri de actorie? Help me, cine face, sa imi dea daca vrea mess-ul printr-un mesaj, si o sa-l intreb ceva.Pls help.
Cine stie sa ma ajute macar la una sau la ambele din astea, si pls, vorbiti serios.

Răspuns Câştigător
| samy97 a răspuns:

1.Cred ca ar trebui sa ii spui deoarece:eu am 14 ani, la 11 ani eram in aceeasi situatie si m-am hotarat sa ii spun.Ma intelegeam foarte bine cu ea s.a. dar o vedeam doar in weekend deoarece eram la 50 km distanta dar saptamanal mergeam pe la ea(singur) si mi-am facut curaj sa o intreb si acum sunt cu ea de 2 ani si ceva!

2.samyunreal14 ---s-ar putea sa te pot ajuta si aici...vb pe mess