| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Poate exista o relatie de prietenie intre o fata si un baiat :El-ortodox; Ea-adventista... ei bine? spunetiva parerea===si inca o intrebare optionala : care este diferenta intre ortodocsi si adventisti? Deci, va ascult big grin. Care spune cel mai mult primeste Medalie.

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Poate exista o relatie intre ei, ei bine nu conteaza religia ci sentimentele.
Pa, pa.

| helpu a răspuns:

Normal ca poate exista. Am eu un prieten in clasa care e adventist si e cu o fata crestin-ortodoxa

| JustOneGirl a răspuns:

Da, dc nu? daca va acceptati religiile unul altuia... ortodocsi au alte "obiceiuri" de cat adventistii...

| Anca1503 a răspuns:

Da, normal ca se poate.La adventisti este o denominaţiune creştină care în principal se distinge prin păstrarea sâmbetei, a şaptea zi a săptămânii creştine, ca fiind Sabatul, pe cand la ortodocsi e Duminica.happy

| Greenscarf26 a răspuns:

Exista!