| anonim_4396 a întrebat:

Poate o fata sa te uite dupa ce am unblat aproape 6 ani impreuna? Dupa ce ne-am despartit din mai are pe altu adica si-a gasit pe altu nu ne-am certat niciodata adica nu am fost sa ne despartim m-a iubit si dintr-o data mi-a zis ca nu ma mai iubeste ce as putea face sa o recuceresc, recunosc ca am stresat-o dupa cu mesaje si telefoane, acum nu vrea nici sa ma vada, sa o las in pace acum mi mai draga mai mult ca oricand, ce sa fac? o seara placuta.

9 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Vorbeste cu ea si daca iti zice in fata ca nu mai vrea sa te vada atunci las-o in pace si cauta-ti alta.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Iti este mai draga acum pentru ca nu o poti avea.
Nu fi insistent, las-o sa isi limpezeasca ea gandurile. Ti-ai facuta clara intentia ca esti deschis unei noi sanse, acum las-o sa se decida. Atunci cand esti confuz numai de un stres suplimentar nu ai nevoie. Daca te iubeste, se va intoarce. Intre timp, iesi si tu pe "piata". happy

| Amrita a răspuns:

@ tremuriciiuliana. Tu ai sta din plictiseala cu cineva timp de 6 ani>?!?!? Totusi, sunt 6 ani, nu 6 zile, nu 6 ore!
Mai cunosc un caz .au stat impreuna 4 ani si cand s-au despartit sentimentele erau cam aceleasi sau mai intense, deci nu are cum sa te uite, in nici un caz nu se va inatmpla asa! Dar las-o si tu mai moale, chiar daca ti-e draga.las-o sa se decida ea.Stii cum se zice. Dragoste cu de-a sila nu se poate".

| Betty18 a răspuns:

Nimanui nu ii plac baietii insistenti
e posibil sa mai aiba inca sentimente pentru tine din moment ce au fost 6 ani petrecuti impreuna... e greu de uitat:p
incearca si vorbeste cu ea explica-i k te-ai schimbat(daca chiar asta vrei)si poate o sa te inteleaga tongue

succes

| tremuriciiuliana a răspuns:

Nu cred ca tea uitat doar daca a stat cu tine din plictiseala

| fleser a răspuns:

Deci tine in tine si las-o in pace daca mai vrea ceva de la tine te va cauta ea singura fi tare fi barbat! si treci mai departe

| msgirl a răspuns:

Eu zic s nu prea insistent... nimanui nu-i plc asta... da si @ lonelyshadow are dreptate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laso in pace nu o mai cauta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sunt fata o sa vorbesc din punctul meu de vedere...Ar trebui sa mai incerci odata...maxim de doua ori sa o recuceresti
Nu trebuie sa fii prea stresant cu ea pentru ca nimanui nu-i place asta!
Daca te-a iubit cu adevarat ar trebui sa iti mai acorde o sansa!
happy