| anonim_4396 a întrebat:

Poate o fata sa te uite dupa ce am unblat aproape 6 ani impreuna? Dupa ce ne-am despartit din mai are pe altu adica si-a gasit pe altu nu ne-am certat niciodata adica nu am fost sa ne despartim m-a iubit si dintr-o data mi-a zis ca nu ma mai iubeste ce as putea face sa o recuceresc, recunosc ca am stresat-o dupa cu mesaje si telefoane, acum nu vrea nici sa ma vada, sa o las in pace acum mi mai draga mai mult ca oricand, ce sa fac? o seara placuta.

Răspuns Câştigător
| patriciaxd a răspuns:

Pai e adevarat k si. a luat lumea-n cap da asta nu inseamna sa o ignori thinking poarta. te frumos, uite. te la ea zambind dar fara sa aveti un contact fizic... arata-i k o placi doar prin semne... si cred ca inca mai tine la tine, doar ati fost 6 luni impreuna, nu thinking si presupun k atunci cand o sa se desparta d ala o sa vina a tine

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, poarta-te indiferent cu ea, k din cate observ nu prea merita atentia ta, poate pentru ca ai stresa-to si cautat-o prea mult, ea si-a luat lumea in cap, pentru ca stie ca tu o iubesti si se poate intoarce la tine cand vrea.nu face greseala de a o mai cauta... daca te iubeste tot ea vine la tine, bafta.