| adelaadelaadela a întrebat:

Poate o mama sa fie prietena cu fiica ei adolescenta? in cazul vostru cum e?

Răspuns Câştigător
| qpattyx3 a răspuns:

In zilele de astazi sunt rare cazurile cand mama se intelege cu fiica ei.Sincer, nu cred ca mama imi va putea fi vreodata cea mai buna prietena.De ce? Deoarece nu ma intelege la fel ca o persoana de varsta mea, care gandeste la fel.Cu mama vorbesc mai rar deoarece nu isi face atat de mult timp pentru mine.Am foarte multa libertate happy tocmai pentru ca parintii mei, in general, vorbesc cu mine doar cand s-a intamplat ceva rau, am nevoie de ceva (asta insemnand bani, acordul parintilor la nu stiu ce loc de munca...Sunt un fel de DJ la un club din zona mea big grin).Pe scurt, da, o mama poate sa fie prietena cu fiica ei care este adolescenta.happy

1 răspuns:
| Ruby97 a răspuns:

Numai o mama iti poate fii ce mai buna prietena♥ FUndita? love struck