| Insurgent a întrebat:

Poate o sa vii se para ciudat, dar in timp ce umblam pe comp am inceput sa plang dintr'o data, dar nu ma gandeam la absolut nimic, am inchis calculatorul, dar tot plangeam, de ce oare?

3 răspunsuri:
| NinaY a răspuns:

Stiu cum e pentru ca si mie mi se inatmpla chiar des sa plang fara motiv...nus tiu, oare de ce, ma intreb si eu.sad

| rain a răspuns:

Nu strica o vizita la psiholog, de asemenea n-ar strica nici o tomografie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S'ar putea sa fi suferit un atac de panica... eu unul de cate ori am un atac de panica. incep sa tremur, imi dau lacrimile si imi este teama de unele persoane. vreau sa fiu singur, lasat in pace... imi este teama de unele chestii banale, cum ar fi deschiderea unei usi